Przedłużanie i stylizacja paznokci

      Dłonie i paznokcie są najważniejszą wizytówką każdego z nas. Zadbane dłonie to zdrowa, gładka w dotyku i ładnie wyglądająca skóra rąk oraz starannie wykonany manicure. Nasze dłonie i paznokcie codziennie narażone są na oddziaływanie wielu niekorzystnych czynników, dlatego powinniśmy bardzo o nie dbać.
    Oprócz codziennej pielęgnacji w domu nie zapominajmy o systematycznym odwiedzaniu kosmetyczki. Regularne nakładanie maseczek odżywczych czy stosowanie zabiegów parafinowych może zdziałać cuda na naszych przemęczonych i przepracowanych dłoniach.

      Dzięki nowoczesnym metodom możemy mieć piękne, długie i mocne paznokcie, o jakich zawsze marzymy. Specjalne techniki przedłużania paznokci pozwalają utrzymać ich naturalny wygląd i trwałość do kilku tygodni. Przy odpowiedniej pielęgnacji dłoni i paznokci w domu i u kosmetyczki możemy utrzymać piękny wygląd przez cały czas. Tipsy nie tylko upiększają nasze dłonie, ale są także czynnikiem zabezpieczającym nasze naturalne paznokcie (np. przed obgryzaniem), przez co naturalna płytka ma szanse urosnąć i stać się zdrowszą. Zabieg nakładania tipsów wykonujemy tak, by nie narazić płytki na zniszczenia, a poprawnie usunięcie tipsów nie powoduje żadnych uszkodzeń. Pracujemy na produktach renomowanych firm, przez co paznokcie wykonywane przez nas są najwyższej jakości, są estetyczne, modne i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

    Proponujemy artystyczne zdobienia paznokci:


  • techniką klasyczną
  • kolorowym żelem
  • kolorowym brokatem, hologramami, tłuczonymi muszlami, cyrkoniami itp. 
  •  


    Przedłużamy naturalną płytkę paznokcia:


  • metodą żelową
     
   
    Shellac UV Color Coat 
 
  • manicure hybrydowy Shellac
  • pedicure hybrydowy Shellac