Makijaż

      Zewnętrzny wizerunek każdego człowieka kształtuje wiele czynników: ubiór, fryzura, cera, sylwetka, zapach, mimika, gestykulacja, makijaż. Od wieków ludzie dbają o swój wizerunek gdyż potrzeba samoprezentacji jest tak stara jak historia ludzkości.
      Dobry makijaż zauważa się dopiero po chwili, dlatego proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego makijażu na różne okazje oraz pełen zakres porad, jakich kosmetyków i preparatów używać, aby cera wyglądała lśniąco i zdrowo każdego dnia.
      Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach do makijażu.
 

Proponujemy Państwu wykonanie makijażu:


  • dziennego - makijaż subtelny, wydobywający naturalne piękno kobiety. Polega na zaakcentowaniu atutów, a zatuszowaniu niedoskonałości, wykonywany jest przy zastosowaniu ciepłych, naturalnych kolorów;

  • wieczorowego - należy do typu makijażu okolicznościowego, charakteryzuje go połyskliwość oraz żywe kolory, makijaż oczu może być wyrazisty i wykonany na zasadzie kontrastu, należy jednak pamiętać, aby współgrał on z doborem sukni, fryzury i naturalnie z okazją, na jaką się wybieramy;

  • ślubnego - z jednej strony ma za zadanie w dyskretny, subtelny sposób podkreślić piękno urody Panny Młodej, a z drugiej zatuszować niedoskonałości. Jest delikatny, świetlisty, trwały, dobrze wygląda w naturalnym, jak i w sztucznym świetle.